19.12.13

Динамічна творча група: перша зустріч

Сьогодні у обласній бібліотеці для дітей відбулася оперативно-методична нарада завідувачів бібліотек загальноосвітніх навчальних закладів м.Херсон щодо організації роботи динамічної групи "Формування і розвиток інформаційної та медіа культури школярів згідно з Державним стандартом початкової загальної освіти в рамках реалізації міжвідомчого корпоративного проекту «Основи медіаосвіти: бібліотечний модуль».
   

Програма заходу >>

  
             
Учасники наради ознайомились зі світовим досвідом розробки і проведення бібліотеками медіауроків та уроків інформаційної грамотності для школярів (огляд-презентація О. В. Давиди, завідуючої інформаційно-бібліографічним відділом), загальними вимогами до розробки бібліотечних медіауроків за новою програмою (методичні рекомендації Н. Ф. Попової, заст. директора з наукової роботи - презентація тут).
Раєвська Ірина Миколаївна, викладач кафедри теорії і методики дошкільного виховання і початкового навчання КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради, надала педагогічні поради щодо структури традиційних та інноваційних уроків для учнів молодшої школи.


Практична робота відбувалась уже після ознайомлення учасників наради із планом діяльності на наступне півріччя - у трьох підгрупах, сформованих переважно за розташуванням шкіл (Суворовського, Дніпровського та Комсомольського районів у м. Херсон).     

Немає коментарів:

Дописати коментар